Super Omega 3 EPA/DHA se sezamovými lignany & olivovým extraktem, 240 kapslí

Kód: 121
999 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Super Omega 3 EPA/DHA se sezamovými lignany a olivovým extraktem

240 gelových kapslí

Omega-3 mastné kyseliny patří mezi esenciální mastné kyseliny, což znamená, že si je lidské tělo nedokáže vytvořit samo i když jsou pro jeho fungování nezbytně nutné.  Omega-3 mastné kyseliny musíme přijímat ve stravě. Jsou obsaženy  v tučných rybách, jako je losos, tuňák, halibut, sardinky, makrely a ořeších.Omega-3 mastné kyseliny přispívají ke správné činnosti mozku, přispívají k růstu a vývoji. Mohou snižovat riziko kardiovaskulárních chorob. Omega-3 mastné kyseliny mají protizánětlivé účinky, je vhodné je užívat při alergiích, pomáhají snižovat krevní tlak a snižují rizikovo srdečních onemocnění. 

Vaše tělo potřebuje mastné kyseliny k přežití. Kyselina linolová omega-6  a kyseliny alfa-linolenové  omega-3. Tyto dvě mastné kyseliny musí být přijímané potravou, a proto jsou považovány za esenciální mastné kyseliny (EFA). Omega-3 mastné kyseliny, se nachází  v studenovodních rybách (v rybím oleji), Perile a lněném oleji, jsou základními prvky zdravé výživy. Omega-3 oleje se zřídka nacházejí v typické západní stravě, na rozdíl od potravin bohatých na omega-6 . Většina občanů jiných západních zemích konzumují příliš mnoho omega-6, a nedostatek omega-3. Středomořská strava se zdá být bohatá na omega-3 mastné kyseliny, jež byly shledány v olivovém oleji a také některé druhy ovoce, zeleniny a byliny. To je důvod, proč příjem omega 3  odborníci spojují s kardiovaskulárním zdravím a zvýšenou životností. Toto tvrzení bylo podpořeno v mnoha studiích.

Life Extension Super Omega-3 je prvotřídní, vědecky ověřený rybí olej (koncentrát), odvozený z obnovitelných zdrojů. Tento produkt obsahuje proprietární celé spektrum směsi synergických živin poskytují vědecky ověřené kardioprotektivní zdravotní výhody. Žádný jiný komerční dopněk rybích tuků neobsahuje tento obsah esenciálních mastných kyselin, lignanů z olivového ovoce. Super Omega-3 z Life Extension používá patentovanou technologii, která má za následek čisté, stabilní  rybí oleje. Výsledkem je čistý rybí olej, který překračuje normy stanovené mezinárodními ratingovými agenturami.Úloha sezamových lignanů je rozšířit výhody rybího oleje. Tyto lignany mohou pomoci zmírnit zánět.Super Omega-3 napodobuje středomořskou stravu, poskytující standardizovaný extrakt z olivové ovoce (silný antioxidant) Čtyři kapslí Super Omega-3 poskytují odpovídající živiny, 4-6 polévkové lžíce extra panenského olivového oleje.

Složení na 1 porci (4 kapsle)

Složení Množství
Celkový tuk 2,5 g
cholesterol <5 mg
Čistá + ™ Wild koncentrátu rybího oleje 2000 mg 
EPA (kyselina eikosapentaenová) 700 mg
DHA (dokosahexaenová kyselina) 500 mg
Typický DPA (kyselina dokosapentaenovou)                                                              50 mg
Polyphen-Oil ™ Olivový extrakt 300 mg
Sezamové semínko Lignan extrakt 10 mg

Ostatní složky: vysoce rafinovaný koncentrátu rybího oleje (Alaska Pollock), želatina, glycerin, čištěná voda, oxid křemičitý, přírodní aroma, slunečnicový lecithin, barevné karamel, tokoferoly, extrakt z rozmarýnu, maltodextrin.

Dávkování a použití

Vezměte čtyři (4) kapsle dvakrát denně s jídlem nebo podle doporučení zdravotnického pracovníka.

Pozor: Pokud užíváte antikoagulační nebo antiagregační léky, nebo máte krvácivostí, obraťte se na svého poskytovatele zdravotní péče před přijetím tohoto produktu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny
Záruka: 2 roky