pHi-Zymes 450 kapslí

Kód: 127
4 150 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplněk stravy pHi-Zymes® - 450 tobolek (Proteolytics)

Kardiovaskulární systém je jeden z nejdůležitějších systémů v lidském těle vůbec. Úkolem kardiovaskulárního systému je zásobovat tkáně kyslíkem, živinami a hormony a odvádět odpadní produkty látkové přeměny z tkání. Kardiovaskulární systém se podílí na udržování tělesné teploty. Při nedostatečné funkci kardiovaskulárního systému může docházet k oběhové nedostatečnosti. Pokud chcete posílit funkci kardiovaskulárního systému, vyzkoušejte doplněk stravy pHi-Zymes.

pHi-Zymes podporuje kardiovaskulární zdraví, vytrvalost, a výkon:

 • Světově nejvýkonnější skladba systémových proteolytických enzymů, které pomáhají snižovat bolesti a záněty.
 • Pomáhá vyčistit vaše tělo a opravit kardiovaskulární systém pro zlepšení zdraví a kvalitnější sportovní výkony.
 • Redukuje cirkulující imunokomplexy, které mohou vyvolat alergie a systémové záněty.
 • Optimalizuje kvalitu krve.
 • Pomáhá s faktory, které mohou způsobit autoimunitní onemocnění.

 

Přípravek pHi Zymes formula obsahuje rostlinné enzymy napomáhající štěpení bílkovin, sacharidů a tuků přijatých v potravě. Trávicí enzymy podporují trávení, pomáhají absorbovat minerály z potravy, podporují vitalitu. Příznivě působí při plynatosti, zklidňují a neutralizují trávicí šťávy při překyselení. Bromelain podporuje trávení bílkovin, pomáhá při detoxikaci organismu, stimuluje přirozené obranné reakce organismu. Příznivě působí na cévy, podporuje cirkulaci krve v mikrocévách. Papain posiluje funkci obranného systému. Rutin podporuje funkci cévního systému, zvyšuje elasticitu cévních stěn. Působí jako antioxidant, stimuluje imunitní systém. Zázvor přispívá k normální funkci trávicího traktu, podporuje trávení, tiší cestovní nevolnosti. Pomáhá udržovat zdravé cévy a srdce, posiluje odolnost organismu. Vápník ovlivňuje funkci trávicích enzymů, podporuje energetický metabolismus, udržení zdravých kostí a zubů. Železo ovlivňuje tvorbu červených krvinek, energetický metabolismus, snižuje únavu, pomáhá udržovat funkci imunitního systému. Zinek podporuje obranné funkce, zrak, kloubní funkci, metabolismus vitamínu A, příznivě ovlivňuje revitalizační procesy v kůži. Měď chrání tkáně před oxidací, podporuje imunitní a nervové funkce, energetický metabolismus.

 

SLOŽENÍ (3 tobolky):

 • 72 MCU Bromelain
 • 1 200 USP Nattokináza
 • 15 000 U Amyláza
 • 192 FIP Draslík (glukonan draselný)
 • 90 mg Vápník (hydroxid vápenatý)
 • 45 mg Zázvor extrakt
 • 5,7 mg Zinek (oxid zinečnatý)
 • 0,540 mg Stearát hořečnatý

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: 1 - 3 tobolky za den, alespoň 1 hodinu před jídlem.Pro detoxikaci začít s dávkou 2 tobolky 3 x za den a postupně ji zvýšitna 4 tobolky 3 x za den. Doba užívání: 1 – 24 měsíců, podle potřeby. Aktivní sportovci mohou užívat 10 – 12 tobolek za den.

 

Phi-Zymes ® - (Proteolytics)  - Často kladené dotazy

Mohu očekávat zvýšení pH po nástupu Phi-Zymes ®?
Phi-Zymes ® jistě pomůže v tomto ohledu, ale pokud je vašim primárním zájmem zvyšování pH, tak je daleko levnější možnost, jako například korálovým vápníkem nebo AlkaZone alkalické Booster kapky, které zvyšují pH ještě více. Mějte na paměti, že hlavním důvodem pro použití pH CMIK pufračního systému v Phi-Zymes ® je zlepšit účinnost vzorce. Zvýšení tělesné pH je vedlejší efekt - a v tomto smyslu je závislé na dávce. Větší dávka Phi-Zymes ® znamená výraznější efekt  v tomto směru.

Chtěl bych vědět, zda dlouhodobé používání trávicích enzymů nebo Phi-Zymes ®  způsobí, že tělo vypne svou vlastní schopnost produkovat trávicí enzymy.
Pokud by to byl problém, pak konzumace tepelně neupravených potravin by omezila schopnost těla produkovat enzymy, protože ve všech syrových potravinách se to jen hemží trávicími enzymy. Při doplnění enzymů, vaše tělo nezastaví výrobu enzymů, jen přesměruje svou energii na výrobu dalších užitečných metabolických enzymů.

Mohou brát Phi-Zymes ® děti?
Phi-Zymes ® jsou opravdu příliš silné pro děti a neměly by být použity.

Jaký vliv mají Phi-Zymes ® na protein C a na koagulaci?
Phi-Zymes ® nemají vliv na protein C, který funguje jako antikoagulancie. Místo toho, proteolytické enzymy v Phi-Zymes ® pracují na štěpení fibrinu, což je hlavní faktor v koagulaci a srážení.

Záleží na tom, v jaký čas dne se užívá Phi-Zymes ®?
Ne, jen se ujistěte, že je neberete s jídlem neboť budou podstatně vyčerpána při trávení jídla. Pro většinu lidíje nejlépe ráno a před spaním/hodinu po posledním jídle/, s hodinovým odstupem před nebo po jídle.

Měl bych užívat jak trávicí enzymy tak Phi-Zymes ® trvale? Stačí brát jen jeden z nich?
Trávicí enzymy a Phi-Zymes ® jsou velmi, velmi odlišné. Trávicí enzymy jsou navrženy tak, aby se braly s jídlem a pomáhaly v trávení této potravy. Phi-Zymes ® jsou navrženy tak, aby se užívaly bez jídla, aby si našly svou cestu do krevního řečiště a pracovaly tam. Pokud chcete výhody obou, je třeba vzít oba.

Moje nohy otékají při létání, bude na to pomáhat Phi-Zymes ® ?
Otok je výsledkem gravitace a soustředění krve v nohou. Phi-Zymes ® s tím nepomůže. Na druhé straně, protože pomáhá rozpouštět fibrin, může pomoci vašemu tělu vyrovnat se s následky shromažďování krve a potenciálního srážení krve v nohou při dlouhém letu.

Všiml jsem si, že mohu lépe dýchat při užívání Phi-Zymes ®, zvláště když jsem lyžoval ve vyšších nadmořských výškách. Je to skutečně díky Phi-Zymes ®?
Určitě. Tyto proteolytické enzymy v Phi-Zymes ® pomáhají rozbít v plicích hlen založený na bílkovinách.

Obsahuje Phi-Zymes ® lepek?
Phi-Zymes ® neobsahuje žádný lepek..

Zde je seznam složek pro Phi-Zymes:
Převážná část proteázy se doslova pěstuje z houby Aspergillus niger názvem (http://en.wikipedia.org/wiki/Aspergillus_niger). Poznámka: žádná část houby není v Phi-Zymes ®, jen proteázy, které se z ní pěstují, a není tam žádný lepek v enzymech. Co se týče rostlin na bázi enzymů používaných v Phi-Zymes, mezi ně patří papája, ananas a sója. Neexistuje žádný lepek v kterémkoliv z nich.

Používáte MCU jako měrnou jednotku. Většina ostatních dodavatelů používá mgs používající miligramy. Jaké je MCU a jaký je rozdíl v naměřených hodnotách?
MCU se používají pouze v odkazu na papain (a někdy bromelain). Je měřítkem úrovně aktivity na papain. Ve skutečnosti to znamená jednotku srážlivosti mléka. Můžete zjistit následující údaje pocházející z části Part 2 of Jon Barron's newsletter series on enzymes . Buďte podezřívaví k jakémukoliv vzorci enzymů s údajem v mgs. Úroveň aktivity je to, co hledáte. Dvě šarže stejného enzymu stejné hmotnosti mohou mít výrazně různé úrovně aktivity. Pointa je, že, pokud jde o enzymy, váha prostě není užitečná a může být naprosto zavádějící, protože neexistuje žádný přímý vztah mezi hmotností a aktivitou jednotky. Ve skutečnosti, může mít enzym ještě hmotnost, i když to byl zničený a má nulovou aktivitu. Při porovnání enzymů, pokud chcete srovnávat jablka s jablky, je třeba porovnávat úroveň aktivity.

Mezinárodně uznán a přijat je standard pro měření podle Food Chemical Codex (FCC) Units . Toto je obvykle vyjádřeno v různých jednotkách aktivity pro každý druh enzymu, jako třeba:
Proteáza - HUTs (Hemoglobin units, tyrosine basis)     Amyláza - SKB (pojmenovaná podle tvůrců metody Sandstedt a Kneen a Blish) nebo DU (používá se v pivovarnictví)     Lipáza - LU     atd.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sport - energie
Záruka: 2 roky