Mitochondrial Energy Optimiser, 120 tobolek

Kód: 123
2 530 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mitochondrial Energy Optimizer with BioPQQ®

Balení: 120 tobolek

Buňky potřebují pro své fungování dostatek energie. Energii buňkám poskytují organely zvané mitochondrie. Hlavní funkcí mitochondrií je získání a uvolňování energie pro činnost buňky. Počet mitochondrií v buňce se velmi liší v závislosti na daném organismu a typu tkáně. Lidská buňka může být tvořena několika málo mitochondriemi, ale může jich být až několik tisíc. 

Jednou z funkcí mitochondrií je produkce energie. Pokud mitochondrie o tuto funkci přijde, dochází ke ztrátě buněčné vitality. Pro buňky je tato mitochondriální aktivita nezbytná, jelikož tak mohou provádět metabolické procesy, které slouží ke správnému zachování funkcí lidského těla. Pokud v těle dochází k oslabení funkce mitochondrií, zároveň se snižuje také životnost orgánů, jako např. srdce či mozku, nebo v některých případech životnost celého těla.

Aby mohly mitochondrie disponovat energií potřebnou k zachování buněčné funkce, musí do mitochondrií pronikat skrz buněčnou membránu mastné kyseliny, které slouží jako jakési palivo mitochondrií.

 

Složení v 1 porci - 4 kapsle

Složka Množství na porci
Vitamin B6 (jako pyridoxal 5'-fosfátu)  100 mg
Sodík 18 mg
Karnosin 1000 mg
L-Taurin 800 mg
Benfotiamine 150 mg
R-lipoová (jako mikrokapslích Bio-Enhanced® stabilizovaný Na-Rala sodný R-lipoate)               150 mg
BioPQQ® Pyrroloquinoline chinon dvojsodná sůl 10 mg
Luteolin [od extrakt z pomerančů (ovoce)] 8 mg

Ostatní složky: rostlinné celulózy (kapsle), mikrokrystalická celulóza, kandelilový vosk, včelí vosk, kyselina stearová, oxid křemičitý, kukuřičný škrob, arabská guma guma, křemičitan vápenatý.


BioPQQ® je registrovaná ochranná známka společnosti MGC (Japonsko).
Bio-Enhanced® je registrovaná ochranná známka společnosti Geronova Research, Inc.

Dávkování a použití

Vezměte dvě (2) kapsle dvakrát denně, nejlépe brzy ráno nebo všechny najednou na probouzející, nebo podle doporučení zdravotnického pracovníka.
Tento produkt lze užívat s jídlem nebo bez něj.

 

Mitochondrial Energy Optimizer with BioPQQ®

 • chrání citlivé buněčné struktury

 • umožňuje buňkám vykonávat metabolické procesy

 • napomáhá vzniku nových mitochondrií

 • neutralizuje projevy stárnutí


Podporuje biogenezi pomocí těchto jedinečných ingrediencí:

 • PQQ (Pyrroloquinoline quinone) – vyvolává růst nových mitochondrií při procesu stárnutí buněk a aktivuje geny podílející se na ochraně citlivých struktur uvnitř mitochondrií
 • Karnosin – S přibývajícím věkem dochází k trvalému poškození bílkovin. Proces glykace v lidském těle může vést k odchylkám normální funkce buněk. Karnosin předchází těmto změnám a zároveň chrání neurony.
 • Luteolin – Při procesu stárnutí dochází k nevratným změnám, a to mj. v důsledku existence prozánětlivých cytokinů (např. interleukin IL-1) a kachektinu (tj. faktor nádorové nekrózy TNF-α). Luteolin je extra silný rostlinný extrakt. Bylo prokázáno, že potlačuje zmíněné prozánětlivé cytokiny.
 • Benfotiamin – Benfotiamin zabraňuje negativním biochemickým procesům, které jsou vyvolány vyšší než optimální hladinou glukózy v krvi. Hladina cukru v krvi se u mnoha starších lidí pohybuje nad hranicí 90mg/dL, což je menší než optimální množství. Benfotiamin může aktivovat metabolismus glukózy a udržovat optimální hladinu cukru v krvi. Benfotiamin se vyznačuje mj. antioxidačními účinky a dále předchází poškození DNA.
 • Pyridoxal-5-fosfát – Představuje aktivní formu vitaminu B6, u které bylo prokázáno, že chrání před glykací lipidů a bílkovin.
 • Kyselina lipoová – Volné radikály v mitochondriích výrazně snižují životnost buněk. Kapsle Bio-Enhanced® dodávají mitochondriím dostatek energie potřebné na neutralizaci volných radikálů.
 • Acetyl L-karnitin – aminokyselina L-karnitin je nezbytná pro přepravu tuků do mitochondrií. ArginoCarn® je obsažen v buněčných strukturách a slouží zde ke stimulaci růstu.

 

Užívání těchto složek odděleně by bylo velice nákladné. Každá kapsle z řady Life Extension obsahuje všechny tyto látky, což umožňuje efektivní řešení pro podporu správných funkcí mitochondrií, jejich tvorby a struktury.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sport - energie
Záruka: 2 roky