Mitochondrial Energy Optimiser, 120 tobolek

Kód: 123
2 530 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mitochondrial Energy Optimizer with BioPQQ®

Balení: 120 tobolek

Buňky potřebují pro své fungování dostatek energie. Energii buňkám poskytují organely zvané mitochondrie. Hlavní funkcí mitochondrií je získání a uvolňování energie pro činnost buňky. Počet mitochondrií v buňce se velmi liší v závislosti na daném organismu a typu tkáně. Lidská buňka může být tvořena několika málo mitochondriemi, ale může jich být až několik tisíc. 

Jednou z funkcí mitochondrií je produkce energie. Pokud mitochondrie o tuto funkci přijde, dochází ke ztrátě buněčné vitality. Pro buňky je tato mitochondriální aktivita nezbytná, jelikož tak mohou provádět metabolické procesy, které slouží ke správnému zachování funkcí lidského těla. Pokud v těle dochází k oslabení funkce mitochondrií, zároveň se snižuje také životnost orgánů, jako např. srdce či mozku, nebo v některých případech životnost celého těla.

Aby mohly mitochondrie disponovat energií potřebnou k zachování buněčné funkce, musí do mitochondrií pronikat skrz buněčnou membránu mastné kyseliny, které slouží jako jakési palivo mitochondrií.

 

Složení v 1 porci - 4 kapsle

Složka Množství na porci
Vitamin B6 (jako pyridoxal 5'-fosfátu)  100 mg
Sodík 18 mg
Karnosin 1000 mg
L-Taurin 800 mg
Benfotiamine 150 mg
R-lipoová (jako mikrokapslích Bio-Enhanced® stabilizovaný Na-Rala sodný R-lipoate)               150 mg
BioPQQ® Pyrroloquinoline chinon dvojsodná sůl 10 mg
Luteolin [od extrakt z pomerančů (ovoce)] 8 mg

Ostatní složky: rostlinné celulózy (kapsle), mikrokrystalická celulóza, kandelilový vosk, včelí vosk, kyselina stearová, oxid křemičitý, kukuřičný škrob, arabská guma guma, křemičitan vápenatý.


BioPQQ® je registrovaná ochranná známka společnosti MGC (Japonsko).
Bio-Enhanced® je registrovaná ochranná známka společnosti Geronova Research, Inc.

Dávkování a použití

Vezměte dvě (2) kapsle dvakrát denně, nejlépe brzy ráno nebo všechny najednou na probouzející, nebo podle doporučení zdravotnického pracovníka.
Tento produkt lze užívat s jídlem nebo bez něj.

 

Mitochondrial Energy Optimizer with BioPQQ®

 • chrání citlivé buněčné struktury

 • umožňuje buňkám vykonávat metabolické procesy

 • napomáhá vzniku nových mitochondrií

 • neutralizuje projevy stárnutí


Podporuje biogenezi pomocí těchto jedinečných ingrediencí:

 • PQQ (Pyrroloquinoline quinone) – vyvolává růst nových mitochondrií při procesu stárnutí buněk a aktivuje geny podílející se na ochraně citlivých struktur uvnitř mitochondrií
 • Karnosin – S přibývajícím věkem dochází k trvalému poškození bílkovin. Proces glykace v lidském těle může vést k odchylkám normální funkce buněk. Karnosin předchází těmto změnám a zároveň chrání neurony.
 • Luteolin – Při procesu stárnutí dochází k nevratným změnám, a to mj. v důsledku existence prozánětlivých cytokinů (např. interleukin IL-1) a kachektinu (tj. faktor nádorové nekrózy TNF-α). Luteolin je extra silný rostlinný extrakt. Bylo prokázáno, že potlačuje zmíněné prozánětlivé cytokiny.
 • Benfotiamin – Benfotiamin zabraňuje negativním biochemickým procesům, které jsou vyvolány vyšší než optimální hladinou glukózy v krvi. Hladina cukru v krvi se u mnoha starších lidí pohybuje nad hranicí 90mg/dL, což je menší než optimální množství. Benfotiamin může aktivovat metabolismus glukózy a udržovat optimální hladinu cukru v krvi. Benfotiamin se vyznačuje mj. antioxidačními účinky a dále předchází poškození DNA.
 • Pyridoxal-5-fosfát – Představuje aktivní formu vitaminu B6, u které bylo prokázáno, že chrání před glykací lipidů a bílkovin.
 • Kyselina lipoová – Volné radikály v mitochondriích výrazně snižují životnost buněk. Kapsle Bio-Enhanced® dodávají mitochondriím dostatek energie potřebné na neutralizaci volných radikálů.
 • Acetyl L-karnitin – aminokyselina L-karnitin je nezbytná pro přepravu tuků do mitochondrií. ArginoCarn® je obsažen v buněčných strukturách a slouží zde ke stimulaci růstu.

 

Užívání těchto složek odděleně by bylo velice nákladné. Každá kapsle z řady Life Extension obsahuje všechny tyto látky, což umožňuje efektivní řešení pro podporu správných funkcí mitochondrií, jejich tvorby a struktury.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sport - energie
Záruka: 2 roky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení