D-Ribose,100 tablet

Kód: 117
1 067 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

D-Ribose Tablets, 100 vegetariánských tablet

Pro správné fungování organismu a všech procesů v něm, je nutné tělu dodávat energii. Hlavním zdrojem energie pro všechny buněčné procesy je molekula známá jako ATP (adenosintrifosfát). Zdravé aktivní buňky neustále doplňují svou zásobu ATP která produkuje vitální buněčnou energii. Při stresu, zranění nebo při zvýšené fyzické aktivitě, srdce a kosterních svaly nemůžou produkovat ATP dost rychle k dosažení optimálního výkonu. Bez dostatečné zásoby ATP není možná svalová činnost ani růst svalů. ATP je proto možné dostávat do těla pomocí doplňků stravy. 

D-ribóza, molekula sacharidů se nachází v každém živém organismu, usnadňuje produkci ATP. Ve studiích na zdravých sportovcích, jejichž buňky byly zásobováný  D-ribózou došlo rychle k obnovení ATP k normálu. Tím, že pomáhá rychle naplnit ochuzenou energii,je zvláště výhodné pro zdraví srdce. D-ribóza (Tablety) může pomoci urychlit využití energie, zvýšení energetické rezervy a udržení zdravé hladiny energie v srdci a svalové tkáni.

 

Složení v 1 dávce

5 vegetariánských tablet

Celkem kalorií 20
Celkem Sacharidy 5g
Cukry 5g
Vápníku (jako je fosforečnan vápenatý) 83 mg
Bioenergie RIBOSE® (Non-GMO D-ribóza)                                          5100 mg   


Pomocné látky: mikrokrystalická celulosa, sodná sůl kroskarmelosy, kyselina stearová, vodný nátěrový film (čištěná voda, hydroxypropylmethylcelulóza, glycerin), oxid křemičitý, rostlinný stearát.


Dávkování a použití

Vezměte jednu (1) porci denně s jídlem na podporu kardiovaskulární zdraví a energetické hladiny v pracujících svalů, nebo podle doporučení zdravotnického pracovníka.
Pro alternativní dávkování užívat jednu (1) tabletu denně po dobu celkový zdravotní stav.
Pokračování používání je nezbytné pro zachování výhod D-ribosa tablety.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sport - energie
Záruka: 2 roky