Probiotic Formula 180 tobolek

Kód: 130
2 288 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Baseline Nutritionals'® komplexní vzorec Probiotics Formula™ nabízí vyvážené spektrum zdravých bakterií pro každý centimetr vašeho zažívacího traktu pro vaše zdravé střevo. Probiotic Formula přirozeně pomáhá růstu prospěšných bakterií ve střevě a pomáhá při překonávání trávících poruch. Probiotic Formula můžete užívat po léčbě antibiotiky a tak doplnit tělu prospěšné bakterie a upravit rovnováho střevní mikroflóry.  

Doplnění prospěšných bakterií pro zdravé zažívání:

  • Nejúplnější složení prospěšných bakterií na udržení zdravého střeva maximalizuje vstřebávání živin 
  • Obsahuje Acidophilus, Bifidus, and Thermophilus ke zlepšení trávení laktózy (mléčné výrobky)
  • Produkuje imunitní faktory a chrání před škodlivými bakteriemi v potravinách, jako je E. Coli
  • Může oddálit rozvoj alergie
  • Obnovuje rovnováhu střevní mikroflóry, která může pomoci předejít vaginální a močové infekci
  • Vydrží 2 roky v chladničce, nebo 6 měsíců při pokojové teplotě

 

Doplněk stravy

Přípravek Probiotic formula je určen pro harmonizaci střevního traktu. Obsahuje směs probiotických baktérií, které jsou přirozenou součástí střevní mikroflóry a fruktooligosacharidy pro stimulaci růstu symbiotické mikroflóry. Kmeny Lactobacillus acidophilus, L. salivarius, L. plantarum a L. rhamnosus příznivě ovlivňují zdraví a funkci střevního traktu. Podporují udržování či znovuustavení rovnováhy střevní mikroflóry, omezují výskyt nežádoucích kmenů baktérií, posilují obranné reakce. Pomáhají při plynatosti, usnadňují trávení a vstřebávání živin z potravy (např. hořčíku či vápníku). Bifidobacterium bifidum pomáhá obnovovat střevní mikroflóru narušenou např. užíváním antibiotik, podporuje vylučování toxických zplodin metabolismu ze střevního traktu, stimuluje imunitní systém. Streptococcus thermophilus pomáhá udržovat zdravou střevní mikroflóru a podporuje obranný systém organismu.

Složka

Množství / 1 tobolka

Lactobacillus acidophilus

2,5 mld. vitálních  buněk

Bifidobacterium bifidum

2,5 mld. vitálních buněk

Streptococcus thermophilus

1,2 mld. vitálních buněk

Lactobacillus salivarius

1,2 mld. vitálních  buněk

Lactobacillus plantarum

1,2 mld. vitálních  buněk

Lactobacillus rhamnosus

1,2 mld. vitálních  buněk

Fruktooligosacharidy

150 mg

Kyselina stearová

plnidlo

Hydroxypropylmethyl celulóza                        

obal tobolky Vegicaps

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:  1 - 3 tobolky za den, užívat na prázdný žaludek. Při zahájení kúry 

(např. po skončení užívání antibiotik) se doporučuje užívat zvýšenou dávku 2 – 3 tobolky za den, po    3 – 4 týdnech lze přejít na normální dávku 1 tobolka za den.

Při projevech určité nesnášenlivosti přípravku se doporučuje začít užívat ½ - 1 tobolku za den a postupně dávku zvýšit.

 

HMOTNOST OBSAHU: 62 g, 90 tobolek

Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí.

Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy.

Nepřekračujte doporučené dávkování.

Skladujte nejlépe v chladničce (trvanlivost 2 roky), případně při pokojové teplotě,

(trvanlivost 6 měsíců). Chraňte před přímým sluncem.

vyznačeno na obalu

Baseline Nutritionals'®, 800 E. Charleston Blvd., Las Vegas, NV 89104, USA

DOVOZCE: NUTRISTAMINA s.r.o., Břidličná 782, 74285 Vřesina , Czech Republic

 

Často kladené dotazy

Vzhledem k tomu, že Probiotic Formula a Phi-Zymes ™ mají být přijímána na lačný žaludek, je v pořádku, přijímat je společně?

Nejlépe je brát je samostatně. Zeptali jsme se Jon Barrona, a on řekl, že bere svou večerní dávku Phi-Zymes ™, asi půl hodiny před spaním na lačný žaludek. Pak vezme půl hodiny později probiotika, těsně před spaním. To umožňuje Phi-Zymes ™ dostatečně vyčistit žaludek před vstupem Probiotik.

Četl jsem, že pokud probiotika jsou vysypána z tobolky, nemohou přežít cestu do střeva z důvodu žaludečních kyselin. Je to pravda?

Pokud by probiotika byly zničeny, pokud jsou otevřena, pak pro všechni lidí, kteří po staletí jedli potraviny bohaté na probiotika, jako jsou jogurty a zelí by nedostali žádnou výhodu, protože tato probiotika by byla zničena také. Ale my víme, že to není pravda a že konzumace potravin bohatých na probiotika vytváří prospěšné bakterie v celém zažívacím traktu. Sečteno a podtrženo: probiotika, prochází přes žaludek docela pěkně.

Jak je zajištěna účinnost vašich probiotik?    

Vyrábíme naše probiotika v malých dávkách a nádoby jsou přepravovány ve speciálních chlazených kontejnerech. Poté, co projdou našim plnícím centrem, jsou dózy dány do mrazáku, dokud nejsou vyexpedovány k vám. Důrazně doporučujeme použít expresní dodání pokud možno pro všechny produkty, pokud objednávka obsahuje probiotika během teplejších měsíců (obvykle 1 červen-01. října) . V letních měsících několik dní v dopravě významně neovlivní účinnost, pokud dáte po obdržení produkt do chladničky.

Máte klinické studie, že vaše Probiotické Formule přežije žaludeční kyseliny?

Žádné klinické studie nejsou potřeba. Přes tvrzení některých výrobců, probiotika přežila žaludeční kyseliny po tisíciletí. Jak jinak by lidé získali při stravování jogurtu, zelí a jiných fermentovaných potravin, než se objevily probiotické doplňky stravy?

Mohu použít probiotické doplňky stravy pro děti ve věku mezi 5 a 7, a to zejména poté, co měly antibiotika?

Pokud chcete,poraďte se se svým dětským lékařem. Není nic nepřirozeného co se týče probiotik u dětí. Když se doplňuje s probiotickými doplňky, možná budete chtít začít s 1/4 doporučené dávky a budovat pomalu. Také budete muset "rozbalit" probiotické kapsle, pokud děti mají problémy s polykáním tobolek.

Obsahují  probiotika mléčné výrobky?

Ne, probiotika neobsahují žádné mléčné výrobky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Imunita
Záruka: 2 roky