Kombi Kolostrum 60 tobolek

Kód: 114
Značka: Betula
990 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kombi Kolostrum je kombinací kravského a kozího kolostra, které u savců po narození pomáhá udržovat a posilovat funkci imunitního systému. Kolostrum je vylučováno samicemi savců po narození mláděte a obsahuje v koncentrované formě rozmanité biologicky aktivní látky jako imunoglobuliny, laktoferin, cytokiny, vitamíny, biominerály, růstové faktory, speciální antivirové a antibakteriální látky, interferon a další. Kozí i kravské kolostrum přirozeně posílí funkci vašeho imunitního systému. 

Kolostrum optimalizuje přirozený obranný systém, pomáhá udržovat zdraví a normální funkci imunitního systému při intenzivní fyzické námaze (např. při tréninku) a urychluje následnou regeneraci sil, posiluje organismus při únavě. Podílí se na zneškodňování škodlivých virů a baktérií, posiluje i tzv. „pasivní imunitu“. V kombinaci s cvičením a vhodnou dietou podporuje růst svalů, přispívá k revitalizaci oslabeného nervového systému.

DOPLNĚK STRAVY: 60 tobolek

SLOŽENÍ:  70 % kravské kolostrum 350 mg, 30 % kozí kolostrum 150 mg, želatina, glycerol (obal tobolky) ve 2 tobolkách.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: 1 tobolka na 25 kg tělesné hmotnosti za den.

HMOTNOST OBSAHU: 19 g

UPOZORNĚNÍ: Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

SKLADOVÁNÍ: V uzavřeném obalu na chladném a suchém místě, nejlépe při teplotě do 5 0C (produkt doporučujeme skladovat v chladničce). Nevystavujte nadměrnému teplu ani přímému slunečnímu záření. Nepoužít, je-li obal poškozen

Doplňkové parametry

Kategorie: Imunita
Záruka: 2 roky