Metal Magic

Kód: 134
1 145 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud se cítíte být unavení, nemáte energii, nic Vás nebaví a stále jste nemocní, je na čase posílit vaši imunitu. Toho docílíte pomocí vitamínů a vyzkoušet můžete také detoxikaci. Detoxikace Vás zbaví nejen únavy, ale přispívá také ke zkvalitnění pleti, pomáhá při redukci váhy a posiluje Váš imunitní systém. Detoxikací zbavíte tělo nahromaděných toxinů, které se do organismu často dostávají stravou, užívánín návykových látek a vlivem životního prostředí. Pokud je omezena funkce tlustého střeva, jater nebo ledvin, zvyšuje se toxicita v našem těle. Detoxikace zahrnuje stravování a změny životního stylu, které snižují příjem toxinů a zlepšují vylučování. Při detoxikaci si můžeme pomoci i doplňky stravy, které nám pomáhají vylučovat toxiny a těžké kovy z organismu. Vyzkoušejte při detoxikaci Metal Magic.

Metal Magic®

Pokud máte obavy z těžkých kovů, zkuste Baseline Nutritionals'® Metal Magic®- doplněk, který podporuje schopnost vašeho těla zbavit senežádoucích prvků.Metal Magic - přínos:

  • Přísady v Metal Magic® podporují vaší přirozenou schopnost čistit se sami od nežádoucích prvků.
  • Podporují schopnost vašeho těla snížit nitrobuněčné jedy, jako je dusík, dusičnany a čpavek.
  • Patentovaná směs s využitím Barron Effect®.
  • Poskytuje nutriční podporu pro schopnost vašeho těla napravovat nitrobuněčnou pH nerovnováhu.


Těžké kovy jako rtuť, hliník, olovo, kadmium jsou toxické pro tělo. Zdraví se často výrazně zlepší, pokud se hladiny těchto kovů v těle sníží. Metal Magic ® je klinicky testován. A Metal Magic ® je vítězem Natural News' 2008 Best Detox vítězný produkt roku.*

 
Složení
jednotlivá dávka 120 kapek(4 kapátka)
Plně vegetariánské složení  
Celkový počet dávek 15
 
Ingredience obsah jedné dávky % denní množství
Patentované složení z:
Cilantro Herb +   N/A*
Chlorella ~   N/A*
Obilný Alcohol (45-55% by volume), Deionizovaná voda, d-Limonene    
+ Certified Organic, > z divoce rostoucích bylin, ~ Selektivně sbírané byliny *Denní hodnota nestanovena ,  Poměr bylin 1:3

Žádný materiál použitý v tomto produktu neobsahuje a ani není odvozen z Genetically Modified Organisms (GMOs)
*Tento výrok nebyl hodnocen Food and Drug Administration. Tento produkt není určen k diagnóze, léčení nebo předcházení jakékoliv nemoci.

Metal Magic- návod použití

Použijte 4 obsahy kapátka z Metal Magic ®, 3 krát denně po dobu 2-6 týdnů. Opakujte podle potřeby. (Po počátečních 6 lahvičkách Metal Magic ® detoxikace, stačí 2-lahvičky pro detoxikaci ročně a to by mělo být vše, co je nutné pro údržbu a vyloučení těžkých kovů.  (Ve zvláštních případech byste si měli používat 6 lahviček Metal Magic ® detox častěji)

Poznámka: při 12 kapátcích denně, každá láhev Metal Magic ® vydrží cca 1 týden.2 lahvičky vydrží pro detoxikaci dva týdny.6 lahviček vydrží pro detoxikaci přibližně na šest týdnů.Poznámka:
Teorie účinku Metal Magic ® je, že funguje tak, že k odpojí elektrické vazby, které svazují nežádoucí prvky s tkání těla, a takto uvolněné prvky se poté vyloučí močí z těla. Nemá žádný vliv na rtuť v  zubní výplni nebo chirurgicky implantované kovové stehy nebo desky či hřebíky.


Často kladené dotazy

Může dojít k nějaké ůjmě při pokračování používání Metal Magic ® Heavy Metal Detox po 42 dnech?

Po počátečním čištění po dobu 42 dnů, dvoutýdenní detoxikace od těžkých kovů každé 3-4 měsíce by mělo stačit, aby jste byli v dobrém stavu - pokud budete jíst hodně ryb s vysokým obsahem rtuti, nebo máte více amalgámových výplní,v tomto případě je vhodné použití jednou za 2 měsíce . Mimochodem, nepoužívejte tuto metodu trvale každý den, protože vaše tělo ve skutečnosti potřebuje malé množství některých těžkých kovů.

Může Metal Magic ® rozpustit kovové plomby v zubech a má vliv na mé zubní opravy?

Ne Metal Magic ® nebude mít vliv na zubní práce nebo umělé implantáty v těle.

Je Metal Magic ® bezpečný v těhotenství? Jsou nějaké další doplňky stravy, můžete doporučit pro těhotnou ženu?

Metal Magic ®, jak je tomu u většiny detox vzorců, se nedoporučuje  během těhotenství, protože může dočasně uvolnit toxiny do krevního řečiště, které se pak mohou dostat k plodu. Doplňky stravy z převažující nutriční povahou, mohou být docela užitečné. Informujte se u svého MUDr / Gynekologa, ale věci jako trávicí enzymy, stopové prvky a superpotraviny, omega-3 mastné kyseliny a kyselina listová mohou být užitečné všem.
Moje kapátko od  Metal Magic ® nefunguje, nenasává tekutinu z lahvičky.

Drobné kousky chlorelly nebo koriandru mohou ucpat jejich cestu v kapátku. To znamená, že budete často vidět kousky složek v láhvi, a ne jen čirou tekutinu. Tato přísada usazená v kapátku způsobuje ucpání. Chcete-li odstranit blokádu, zkuste nejprve třást důsledně lahvičkou. Pokud to nefunguje, zkuste použít párátko nebo jehlu na uvolnění otvoru ve špičce kapátka. A když kapátko nefunguje, pak můžete měřit tekutinu podle potřeby (1 ¼ lžičky = 1 obsah kapátka).

Je Chlorella Metal Magic ® naprosto bez jakýchkoliv kovů a dalších nečistot?

Naše Chlorella je pěstována v tekutém živném médiu vyrobeném z čištěné vody a zbavené všech toxinů a chemikálií, včetně stopových prvků.

Chtěl bych si objednat Metal Magic ®, ale trpím nesnášenlivostí na lepek. Obilný alkohol v tomto produktu je bezlepkový?

Neexistuje žádný lepek v alkoholu. Alkohol se vyrábí pomocí destilačního procesu. Lepek protein, je pevná látka a nedestiluje se s alkoholem.

Co se rozumí objemem - "kapátko" pro dávkování?

Kapátkem se považuje množství kapaliny, který je nasáto do válce, když stisknete horní část kapátka. Obecně platí, že to bude asi polovina fyzického objemu kapátka, které se rovná ¼ lžičky.

Nemohu použít tuto bylinnou tinkturu, protože obsahuje alkohol, co mám dělat?

Můžete do značné míry eliminovat alkohol v tinktuře tím, že přidáte k dávce tinktury trochu teplé vody. Než se voda ochladí, alkohol se odpaří.

Měl bych tento doplněk používat mezi jídly nebo s jídlem? Bude to účinnější, pokud ho přijmu na lačno?

Tinktura není nutně účinnější na jakýkoliv prázdný žaludek, ale absorpce do krevního řečiště bude mnohem rychleji, pokud ji budete užívat bez jídla.Má Chlorella ve vašich výrobcích "rozrušenou buněčnou stěnu" ?

Ano, chlorella používaná v obou našich Private Reserve superfood ™ a Metal Magic ® má "rozrušenou buněčnou stěnu" Chlorella.

Doplňkové parametry

Kategorie: Detoxikace
Záruka: 2 roky