5-LOX Inhibitor with ApresFlex,100mg,60 vegetariánských kapslí

Kód: 122
660 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

5-LOX Inhibitor proti zánětům

5-lipoxygenázy (5-LOX) je členem "rodiny" enzymů lipoxygenázy. Transformuje mastné kyseliny do leukotrienů, a jak stárneme, úroveň se zvyšuje. Nadměrné hladiny enzymu 5-LOX uvádí do pohybu zánětlivé reakce, které by měly v souvislosti se stárnutím související účinky. Jídla bohatá na omega-6 mastných kyseliny, jako je červené maso, drůbež, vejce a mléčné výrobky, spouštějí nadprodukci kyseliny arachidonové. V reakci na vysokou hladinu kyseliny arachidonové, tělo vytváří 5-LOX enzym. 5-LOX přeměnuje kyselinu arachidonovou na prozánětlivou látku, jako je leukotrien B4, molekuly, které útočí na klouby, arteriální stěny a jiné tkáně. Naštěstí existuje rostlina Boswellia serrata, která -LOX neutralizuje. Boswellia působí jako nekompromisní přírodní 5-LOX inhibitor, který blokuje jeho nežádoucí účinky. Boswellia sloučenina nazývána Akba (3-O-acetyl-11-keto-ß-boswellianová kyselina), zdá se, že je klíč k prospěšné činnosti. Boswellové kyseliny zmírňují zánětlivé procesy a mají příznivé účinky na zmírnění oteoartrózy a zlepšují prokrvení zánětem postižených oblastí. 

Problém je, že Boswellia se špatně vstřebává do krve. Z tohoto důvodu je zaveden formou Boswellia zvaná jako ApresFlex®, která se absorbuje do krve mnohem lépe, než dříve Boswellia extrakt, která byla k dispozici. Každá 100 mg vegetariánská kapsle 5-LOX inhibitoru ApresFlex® poskytuje dostatečný aktivní Akba po dobu jednoho dne.

 

Složení

Množství v 1  kapsli

Detail složení Velikost

AprèsFlex® (Boswellia serrata) extrakt (guma pryskyřice)

[std. až 20% 3-O-acetyl-11-keto-p-boswellianová kyselina (Akba) (20 mg)]

100 mg

Ostatní složky: mikrokrystalická celulóza, rostlinný celulóza (kapsle),

oxid křemičitý, rostlinný stearát.

 


AprèsFlex® je registrovaná ochranná známka společnosti Laila Nutraceuticals výlučně licenci k PL Thomas - Laila Nutra LLC. Patent US 8551496 a další patenty.

 

Dávkování a použití

Jednu (1) kapsli denně s jídlem nebo bez jídla, nebo podle doporučení zdravotnického pracovníka.
NEPŘEKRAČUJTE doporučenou denní dávku
Při použití jiných výživových doplňků se poraďte se svým lékařem, například jestliže podstupujete jinou léčbu nebo pokud jste těhotná či kojící.

Doplňkové parametry

Kategorie: Anti aging - prevence stárnutí
Záruka: 2 roky