Organic Maca, 500g

Organic Maca, 500g

Kód:P29
1089 Kč
včetně DPH
ks
Běžná cena1150 Kč
Ušetříte:5%
Přidat produkt k porovnání

Maca Peruánská, přírodní RAW prášek 500g

Peruánská Maca roste v Andách a řadí se mezi superpotraviny. Maca se konzumuje v různých formách, čerstá ve formě salátů, může se z ní připravit puding a také ve formě prášku. Peruánská maca pomáhá posilovat imunitní systém, zlepšuje paměť, koncentraci, zrak i sluch, pomáhá odbourávat stres a působí na celkové zklidnění. peruánská Maca je také přírodní afrodiziakum a působí na urychlení hojivých procesů. 

Maca peruánská ( Lepidium ), královna peruánských AND patří mezi superpotraviny je adaptogen a používí se jako mletý prášek z kořene. Vzhledově je podobná mrkvi a pěstuje se v náhorních plošinách Andách ( Peru a Bolívie) ve výšce okolo 3000 - 40000 m n.m.

Sušená maca obsahuje:

59 % sacharidů

8,5 % vlákniny

přes 10 % bílkovin

Protein v mace obsahuje 20 aminokyselin, 7 z 8 esenciálních. Maka je bohatá na vápník, hořčík, fosfor, draslík, síru, sodík a železo, obsahuje stopové minerály jako zinek, jod, měď, selen, bismut a mangan. Je také bohatá na vitamíny B1, B2, C a E. Sušená maca obsahuje přibližně 59 % sacharidů, 8,5 % vlákniny a přes 10 % bílkovin. Podle výsledků výzkumu obsahuje Maca vápník, fosfor, železo, alkaloidy, uhlovodany  levulosa, maltosa a škroby, vitamin C a mastné kyseliny. Legenda vypraví, že Inkové a jejich bojovníci jedli Macu před bojovou výpravou pro dosáhnutí síly, energie a vytrvalosti. Španělští dobyvatelé jí poté nazývali „sexuální rostlinou Inků“.

Zakoupili jste si tento produkt?
Recenze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.

Diskuse k produktu Organic Maca, 500g

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat příspěvěk