CoffeGenic Weight Management with green coffe extract,90 vegetariánských kapslí

Kód:P11
1390 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání

CoffeeGenic® Weight Management with Green Coffee Extract, 90 vegetarian capsules

Pokud se snažíte o redukci váhy, jistě vás mohou zajímat různé alternativy jak shodit pár kil , a to i pomocí doplňků stravy. Těch je na trhu celá řada, ne všechny jsou však kvalitní. CoffeeGenic® Weight Management s extraktem ze zelené kávy je vhodný i pro vegetariány a pomůže vám s redukcí váhy. Účinná látka v extraktu zeleného kávového zrna je chlorogenová kyselina. Při studii na lidech, subjekty, kteří užili 350 mg zelené kávy, dávkuje se třikrát denně před jídlem, ztratili více než 10% tělesné hmotnosti za 12 týdnů. To prokazuje schopnost extraktu ze zelené kávy podporovat hubnutí.
Ostatní vědecky prokázané vlastnosti zelené kávy jsou snížení přepětí glukózy po jídle a také podporuje zdravou hladinu cukru v krvi. Protože existuje jasná souvislost mezi úrovní tělesné hmotnosti a hladiny cukru v krvi, CoffeeGenic Weight Management  řeší oba problémy současně. Kromě toho byl obohacen o čtyři živiny které svými schopnostmi podporují hubnutí:

Extrakt ze zeleného čaje bez kofeinu - obsahuje zdravé živiny, včetně epigallocatechin-3-  gallát (EGCG). Bylo prokázáno, že pomáhá podporovat zdravý metabolismus a hubnutí.
Jód - podílí se na výrobě hormonů štítné žlázy, které regulují základní metabolismus, což má vliv na spalování kalorií.
Chrom - pomáhá při efektivním využití glukózy a při uvolňování energie z glukózy. Je všeobecně známo, že pomáhá udržovat zdravou hladinu cukru v krvi.
Integra-Lean African Mango IGOB-131 - extrakt z afrického manga s názvem Irvingia gabonensis, kterou podporuje leptin (signál dostatečného najezení). Africké mango také pomáhá kontrolovat míru absorpce sacharidů ze střev.

Těchto pět ověřených složek bylo sloučeno do jednoho vzorce na hubnutí, CoffeeGenic®s extraktem ze zeleného kávového zrna. Jedná se o nejkomplexnější a nejsilnější přípravek na hubnutí který je dnes k dispozici. Tento doplněk by měl být ve spojení se zdravou stravou a pravidelným cvičením. Pokud chcete opravdu hubnout, začněte již dnes. 

Diskuse k produktu CoffeGenic Weight Management with green coffe extract,90 vegetariánských kapslí